příjemné místo pro práci I odpočinek

Přijeďte se na Sylván školit, stmelovat týmy anebo se veselit na firemní večírek. Připravíme vám královskou hostinu, prezentační techniku i zajímavý program. Celý Sylván včetně sklepa je klimatizovaný, takže vám tu bude fajn po celý rok.

FIREMNÍ VEČÍREK

Uspořádejte ve sklepě na Sylvánu velkolepý firemní večírek až pro 40 osob. Podle domluvy vám připravíme speciální raut, výzdobu i řízenou degustaci. Kromě vína od lokálních vinařů máme také výběr rumů, whisky a dalších destilátů, takže na své si přijdou i ti, kteří vínu neholdují.

TEAMBUILDING

Degustace ve vinném sklípku, královská hostina anebo pohodová grilovačka a bečka piva na dvoře – záleží jen na vás, jak si svůj teambuilding představujete. Může vás přijet až 40, ale ubytovat vás zvládneme jen 34. Zbytek kolegů však může přespat v nedalekých penzionech, které jsou maximálně pět minut pěšky.

ŠKOLENÍ

Někdy je fajn vytrhnout své zaměstnance z každodenní rutiny a vzít je na školení mimo kancelář do příjemného prostředí. Konferenční místnost pojme maximálně 30 osob a o promítání prezentace se postará 75palcová televize.

Chcete u nás uspořádat firemní akci?